MENU

Roczne sprawozdanie OPP

10 lipca 2017 Fundacja Asante złożyła roczne sprawozdanie finansowe i merytoryczne za rok 2016 do Departamentu Pożytku Publicznego.

Dokumenty do pobrania:

Wielkanoc 2017

Przekaż nam swój 1 %

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

"Kredki dla Afryki" w Dąbrówkach

Już po raz drugi młodzież z Zespołu Szkół w Dąbrówkach, gmina Czarne w powiecie łańcuckim włączyła się w akcję "Kredki dla Afryki". Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którym los afrykańskich dzieci nie jest obcy.

A tak Samorząd Uczniowski napisał na stronie szkoły w Dąbrówkach :http://zsdabrowki.pl/kredki-dla-afryki-2/#more-6631

Zmiana w składzie Rady Fundacji

W dniu 21.11.2016 Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego dokonał wpisu zmiany składu Rady Fundacji Asante. Z rejestru wykreślony został Przemysław  Petryszyn  i wpisana na nowego członka Rady Fundacji została Izabela Kaminska.

Kup 3 pary butów licytując torbę

Do 5 grudnia 2016  trwa nasza aukcja charytatywna na portalu charytatywni.allegro. Przedmiotem aukcji jest : Ręcznie wykonana torba z filcu z motywem szpilek. Zbliża się okres Świąt Bożego Narodzenia, okres prezentów. Wylicytuj naszą torbę dla bliskiej Ci osoby. My za te pieniądze kupimy 3 pary solidnch butów w ramach akcji "Ratujemy bose stópki dzieci z Laare".

 

Pakujemy paczki do Kenii

Pakujemy paczki, by dotarły na Boże Narodzenie! Kruszyna nadzoruje ...

Dziękujemy wszystkim dzieciom polskich szkół za wsparcie naszej akcji "Kredki dla Afryki"!

Grzmiący rydwan na Saharze

„Grzmiący Rydwan na Saharze” – debiut literacki Piotra Biegały. Książka opisuje podróż Żukiem i Polonezem do stolicy Mali – Bamako. Oba auta brały udział w największym rajdzie charytatywnym na świecie, czyli Budapeszt-Bamako – edycja 2016. Pokonały całą trasę, a Piotr napisał o tym książkę. To połączenie reportażu z dość osobistym dziennikiem podróży. Książka zawiera opis przygotowań do morderczej imprezy oraz sam jej przebieg, a następnie powrót na kołach do kraju.

Książka opowiada rownież transporcie pół tony przyborow szkolnych w ramach akcji "Kredki dla Afryki" które uczestnicy rajdu zabrali ze sobą dla dzieci w Mali.

Pomalowaliśmy szkołę w Ndumuru

Dzięki wsparciu wielu cudownych osób i pomocy wytrwałych rąk udało nam się przygotować szkołę w Ndumuru do kolejnego semestru nauki. Pomalowaliśmy sale lekcyjne i zakupiliśmy pomoce dydaktyczne!

 

«12»